BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kategorija: Kita

Negi ne taip būna? »

Radau, paskaičiau, patiko mintis, dalinuosi
A woman has a close male friend. This means that he is probably interested in her, which is why he hangs around so much. She sees him strictly as a friend. This always starts out with, you’re a great guy, but I don’t like you in [...]

(NE)debilų generacija »

Na štai, parašysime ką nors rimtesnio, truputį įsivelsime į reiškinį “tinklaraštininkų karai” ir pan. Žmonėms, kurie truputį pasivaikšto po Lietuvišką blogosferą šis pavadinimas turėtų kažką priminti. Ir taip tikrai, primena tokį Andrių Užkalnį ir jo straipsniuką apie mūsų (mano) kartą. Pavadintas jis nei gražiai, nei neteisingai Debilų generacijos ženklai. Yahoo avatarai: subtilus kvietimas smurtauti.

Rodyk [...]

Jau tuoj. O gal dabar? »

- Jau tuoj, tuoj.
- Kas tuoj?
- Pradėsim gyventi.
- O tai ką mes dabar darom?
- Egzistuojam.
Būna tokie laikotarpiai, kai viskas sustoja, kai, rodos, smengi į duobę ir nematai jokių akmenų, jokių iškyšulių, už kurių galėtum užsikabinti ir pradėti lipti aukštyn. Ir viskas, rodosi, griūna, griūna ir nė nemano sustoti. Pamišimas eina visuotinis, matai tai, bet nieko [...]

Lendu(am) viešumon »

Mano pirmasis interviu (neskaitant mokykliniams laikraščiams)
Už grupę
Atliktas įdomiai - iš pradžių turėjau aprašyti savo grupę, biografiją, šiaip apie aktualijas visokias, kas per vieni esam ir pan. Tada iš to minčių kratinio sugalvojo klausimus, į kuriuos turėjau atsakyti. Taigi tą patį, ką jau buvau parašęs išreikšti kitaip.

Rodyk draugams

Atvirkštinė psichologija. Tik merginoms! »

Atvirkštinė psichologija tikrai veikia, ja paremta nemaža dalis įvairių mūsų sprendimų
Pirmas įrodymas - “Tik merginoms”. Garantuoju, kad dauguma vyrų spaus šį link’ą  vien dėl to, kad įrašas yra adresuotas kitos lyties atstovėms, juk reikia pažiūrėti, kas čia tokio paslaptingo.
Tiesioginė psichologija pritrauks merginas: “Ohoho, dar vienas įrašas skirtas mums”
Ir nespauskit šio mygtuko.  [...]